Oznaki starzenia skóry? Pomoże Ci laser Alma Harmony Dye VL

Kiedy na skórze pojawiają się pierwsze oznaki starzenia, w głowie wielu osób kiełkuje myśl, jak zatrzymać ten proces. Z pomocą przychodzi laser Alma Harmony Dye VL. Zabiegi tym urządzeniem mogą wywołać efekt odmłodzenia. Jak to możliwe?

Alma Harmony Dye VL

Szczegóły

Czas trwania usługi

od 30 do 60 minut

Ilość zabiegów

3 zabiegi

Cena

Od 500 zł

Przygotowanie do zabiegu

Należy zakończyć leczenie retinoidami na 6 miesięcy przed zabiegiem. Następnie nie stosować preparatów z zawartością witaminy C, odstawić leki światłouczulające, unikać opalania skóry na 3 tygodnie przed zabiegiem. Na 7 dni przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania peelingów i kremów do depilacji.

Po zabiegu

Zaleca się stosowanie bezmydłowych środków do mycia twarzy i ciała. Należy unikać peelingów, szorstkich gąbek oraz ręczników. Zaleca się odrzucenie kosmetyków zawierających alkohol. Należy stosować kremy z filtrem SPF30 lub SPF50+.

Jak działa Alma Harmony Dye VL?

Jeżeli dostrzegasz na swojej skórze niedoskonałości świadczące o pierwszych oznakach starzenia, mamy na to sposób. Gładka, promienna cera to marzenie wielu osób, u których kondycja skóry ulega pogorszeniu. Jeżeli chcesz tego uniknąć, laser Alma Harmony Dye VL będzie doskonałym rozwiązaniem. 

Zabieg, który wykonuje się przy użyciu głowicy AFT 540 nm Alma Harmony, to fotoodmładzanie skóry. Sukces tkwi w wykorzystaniu impulsowego źródła światła podczas aktywacji procesu odmładzania skóry.

Chcesz odmłodzić swoją skórę? Sprawdź również ofertę: Karboksyterapia Katowice!

 

Kiedy może Ci pomóc laser Alma Harmony Dye VL? Opinie

Laser Alma Harmony Dey VL stosuje się do zabiegu fotoodmładzania. Dzięki niemu możesz kompleksowo zlikwidować objawy starzenia się skóry. Polega to na skracaniu i przebudowie włókien kolagenowych i elastylowych. W ten sposób możesz skutecznie usunąć przebarwienia słoneczne, rozszerzone naczynka, a także pory. Dzięki temu masz szansę przywrócić swojej skórze dawną kondycję.

Jeżeli chcesz odżywić swoją skórę, świetnym rozwiązaniem może być również Mezoterapia igłowa Katowice.

 

Laser Dye VL – efekty

Jeżeli zastanawiasz się, czy skorzystać z laserowego fotoodmładzania, warto zwrócić uwagę na efekty, jakie gwarantuje Alma Dye VL. Opinie klientów podkreślają, że skóra staje się bardziej ujędrniona i elastyczna. Możesz usunąć dzięki niemu niedoskonałości, które są nazywane pierwszymi oznakami starzenia. Fotoodmładzanie to szybki i niemal bezbolesny zabieg, który czyni skórę bardziej napiętą, wyrównuje koloryt oraz strukturę. 

 

Alma Harmony Dye VL – przeciwwskazania

Kiedy decydujesz się na jakikolwiek zabieg medycyny estetycznej, musisz liczyć się z pewnymi przeciwwskazaniami. W przypadku Alma Dye VL są to między innymi: infekcje bakteryjne lub wirusowe, ciąża, laktacja, łuszczyca, bielactwo, cukrzyca, nowotwory, opryszczka, rozrusznik serca, choroby pęcherzowe skóry, zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby autoimmunologiczne.

 

To ciekawe…

Laser Alma Dye VL jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań wśród systemów laserowych. Dzięki niemu możesz w sposób niezwykle skuteczny i bezpieczny usunąć niedoskonałości na skórze. Jest to pierwsze z urządzeń, które wykorzystuje wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła.