Niedoskonałości skóry? EstGen – zabieg poprawiający kondycję skóry

Jeżeli na Twojej skóry pojawiają się niedoskonałości, odpowiednim rozwiązaniem może okazać się program EstGen. Zabieg z pomocą tych specjalistycznych preparatów doprowadzi cerę do dawnej kondycji. Sam program EstGen może być niewystarczający. Liczy się również sposób aplikacji środków bioaktywnych.

program estgen

Szczegóły

Czas trwania usługi

ok. 45 minut

Ilość zabiegów

1-6 zabiegów w odstępach 3 lub 4 tygodnie

Cena

Od 250 zł

Przygotowanie do zabiegu

Brak szczególnych zaleceń.

Po zabiegu

Zaleca się stosowanie specjalnych kosmetyków w celu podtrzymania optymalnych efektów. Zabieg warto powtarzać, by zachować osiągnięte efekty.

Czym jest program EstGen? Zabieg na skórę

Jeżeli chcesz zredukować niedoskonałości będące następstwem trądziku, rozszerzonych naczynek czy też przebarwień, może Ci w tym pomóc program EstGen. Zabieg na bazie tych produktów ma na celu intensywną regenerację oraz odbudowy tkanek. Program EstGen opiera się na innowacyjnej recepturze, która wpływa na powstawanie nowych szlaków komunikacyjnych na poziomie komórek. 

Krem bioaktywny EstGen wpływa na modulację stanu zapalnego, co umożliwia wzrost komórek oraz tkanek. Podstawą działania tych preparatów jest działanie na poziomie genowym. Dzięki temu efekty są imponujące i długotrwałe.

Innym sposobem na rewitalizację skóry może być: Karboksyterapia Katowice!

 

Kiedy może Ci pomóc program EstGen? Zabieg opinie

Krem bioaktywny EstGen stosuje się na uszkodzoną tkankę, która wymaga regeneracji. Dopuszcza się jednak zainicjowanie takiej sytuacji na rzecz uzyskania lepszych efektów. Dzięki temu wzmacnia się proces odbudowy i regeneracji tkanek. Jeżeli chcesz wydobyć piękno ponad niedoskonałości na skórze, pomoże Ci krem bioaktywny EstGen i zabieg. Opinie klientów wskazują na skuteczność w przypadku: przebarwień, cieni pod oczami, rozszerzonych naczyń, rumieni czy też trądziku.

 

Zabieg EstGen – efekty

Skład preparatów EstGen opiera się przede wszystkim na izolowanych proteinach, które umożliwiają poprawę struktury głębokich warstw skóry. Już po pierwszym zabiegu możesz zauważyć wzrost elastyczności nawet o 20%. Warto zwrócić uwagę również na przyspieszenie regeneracji naskórka. Zabieg EstGen wpłynie pozytywnie na ogólną kondycję skóry. Wiele zależy jednak od tego, w jaki sposób preparat jest wprowadzany. Przykładem może być mezoterapia EstGen. 

Sprawdź inną metodę na rewitalizację skóry Mezoterapia igłowa Katowice!

 

Zabieg EstGen – przeciwwskazania

Jeżeli masz w planie zabieg EstGen, najpierw musisz udać się na konsultacje z kosmetologiem. Podczas takiej rozmowy dowiesz się, czy istnieją przeciwwskazania. Wśród nich pojawiają się między innymi: ciąża, epilepsja, gruźlica, zaćma, choroby wątroby i nerek, choroby sercowe, nowotworowe. 

 

To ciekawe…

Zabieg EstGen służy przede wszystkim do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek. Jest to możliwe dzięki połączeniu bioinżynierii oraz kosmetologii. Krem aktywujący EstGen stymuluje tworzenie się DNA.