Fizjoterapia

W trosce o komfort życia, prawidłowy rozwój oraz ulgę w przypadku chronicznego bólu

fizjoterapia katowice

Niemowlęta

Jeżeli dostrzegasz niepokojące sygnały w rozwoju dziecka lub opóźnienia w osiąganiu wzorców ruchowych, specjaliści z D105 mogą Ci pomóc. Sprawdź, co możemy zrobić dla maluszka w zakresie oferty fizjoterapia Katowice!

Dzieci starsze

Jeżeli dostrzegasz u dziecka wady postawy lub potrzebujesz wsparcia w powrocie do pełnej funkcjonalności po przebytych urazach, zgłoś się do nas. Specjaliści z D105 w ramach oferty fizjoterapia Katowice - zapewnią Ci profesjonalne wsparcie oraz pomoc w odzyskaniu pełnej sprawności i komfortu.

Dorośli

Pomoc fizjoterapeuty okazuje się bezcenna również w przypadku problemów z chronicznym bólem kręgosłupa lub dolegliwości wynikających z przebytych urazów. Sprawdź, jak specjaliści z D105 mogą Ci pomóc w ramach oferty fizjoterapia Katowice!

Fizjoterapia Katowice
zaufaj specjalistom z D105 i odzyskaj komfort

W D105 stawiamy na profesjonalizm, kompleksowe oraz skuteczne leczenie. To, jaka terapia będzie spełniała potrzeby Twoje lub dziecka, zależy od problemu. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc i umów wizytę! Fizjoterapia to skuteczny sposób na powrót do pełnej funkcjonalności, prawidłowej postawy, a także uśmierzenia bólu.

lub zadzwoń: 530 333 345 | 666 019 000