Chcesz ujędrnić swoje ciało i usunąć niedoskonałości? Karboksyterapia może Ci pomóc

Cellulit to przypadłość wielu osób, która może być powodem wielu kompleksów. Przebarwienia, cienie pod oczami, blizny czy rozstępy znajdują się nierzadko w widocznym miejscu. Jeżeli chcesz pozbyć się takich problemów, pomoże Ci w tym karboksyterapia. W naszym gabinecie D105 możesz skorzystać z tego zabiegu. W czym może Ci pomóc i na czym polega?

karboksyterapia katowice

Szczegóły

Czas trwania usługi

ok. 30 minut

Ilość zabiegów

6-10 zabiegów przez 3-4 tygodnie

Cena

od 200 zł

Przygotowanie do zabiegu

Brak szczególnych zaleceń.

Po zabiegu

Zaleca się stosowanie kremu zaleconego przez specjalistę. Należy unikać korzystania z basenów, sauny. Warto zwrócić uwagę również na dietę: brak słodkich i tłustych posiłków. Warto postawić na potrawy bogate w warzywa i białko.

Karboksyterapia – co to jest?

Życie z niedoskonałościami na twarzy lub ciele może wiązać się z dyskomfortem i niską samooceną. Jeżeli chcesz pozbyć się niedoskonałości, pomożemy Ci temu zaradzić. Karboksyterapia to zabieg, który sprawdza się w wielu różnych przypadkach. Sprawdzi się doskonale dla osób w dowolnym wieku. Co to jest karboksyterapia? Podczas tego zabiegu stosuje się naturalny element naszego organizmu, czyli dwutlenek węgla. 

Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu CO2 pod warstwę skórną tam, gdzie tego najbardziej potrzebujemy.

Jeżeli na Twojej twarzy pojawiają się przebarwienia, a powieki opadają, może Ci pomóc również zabieg Plasma IQ!

 

Kiedy może Ci pomóc karboksyterapia? Opinie

Zastanawiasz się, kiedy może Ci pomóc karboksyterapia? Opinie klientów wskazują, że ten zabieg sprawdza się doskonale w przypadku niemal każdego typu skóry. Karboksyterapia twarzy będzie dobrym rozwiązaniem dla cery dojrzałej, na której pojawiły się przebarwienia czy też cienie pod oczami. Dzięki temu możesz również ujędrnić swoją skórę oraz zredukować zmarszczki. Zabieg karboksyterapii sprawdzi się również doskonale w przypadku osób, które chcą zmniejszyć tkankę tłuszczową lub cellulit.

 

Karboksyterapia – efekty

Jak widać, zabieg karboksyterapii pomoże Ci zredukować niedoskonałości na cerze lub ciele. Jeżeli chcesz poprawić swoją samoocenę oraz pozbyć się kompleksów, mamy na to radę. Karboksyterapia twarzy, na rozstępy czy pod oczy brzmi równie skomplikowanie, ale tak naprawdę to prosta droga do rewitalizacji Twojej skóry bezpiecznymi metodami. Dzięki zastosowaniu dwutlenku węgla dochodzi do wzmożonego przepływu krwi i pobudzenia naczyń krwionośnych.

Karboksyterapia na rozstępy, pod oczy czy twarzy to całkowicie bezpieczny sposób, by poprawić kondycję ciała i skóry. Jak to możliwe? Nasze ciało będzie lepiej natlenione i rozpocznie produkcję kolagenu – czyli proces pożądanego odnawiania. W efekcie zabieg karboksyterapii pozwoli szybko pożegnać się z rozstępami, cellulitem i cieniami pod oczami.

Podobny efekt możesz uzyskać również, korzystając z zabiegu Mezoterapia mikroigłowa Katowice!

 

Karboksyterapia przeciwwskazania

Zabieg karboksyterapii sprawdzi się doskonale w przypadku osób w różnym wieku. Należy jednak pamiętać, że taka terapia wymaga uprzedniej konsultacji ze specjalistą. Dla kogo niewłaściwym pomysłem może być karboksyterapia? Przeciwwskazania wskazują na konieczność unikania tego zabiegu w takich przypadkach jak: ostra niewydolność serca, niedawny zawał serca, dławica piersiowa, niewydolność nerek, dializy, chroniczne choroby płuc, epilepsja czy też niedawne zapalenie żył.

 

To ciekawe…

Jeżeli zależy Ci na elastyczności skóry oraz redukcji cellulitu, dobrym wyborem może być karboksyterapia. Jak długo utrzymuje się efekt? Wszystko zależy od tego, czy pacjent zdecyduje się na całą serię. Zabieg karboksyterapii przyniesie stałe efekty w przypadku rozstępów, cellulitu czy też usuwania blizn.