Masz skórę naczynkową i skłonną do przebarwień? Laser Varilite może Ci pomóc

Jeżeli na Twojej skórze pokazuje się coraz więcej przebarwień i popękanych naczynek, możemy coś na to zaradzić. Rozwiązanie to sprawdzi się również w przypadku zmian rumiankowych czy też włókniaków. Laser Varilite pomoże Ci zażegnać problemy i pozbyć się kompleksów.

laser varilite

Szczegóły

Czas trwania usługi

do 60 minut

Ilość zabiegów

2-6 zabiegów

Cena

Od 300 zł

Przygotowanie do zabiegu

Zabiegi z wykorzystaniem lasera Varilite nie należą do bolesnych. Stosuje się je wyłącznie na nieopaloną skórę. Oprócz tego laser Varilite nie wymaga specjalnego przygotowania.

Po zabiegu

Przez kilka dni po zabiegu laserem Varilite należy dbać o nawilżenie skóry, używać delikatnych kosmetyków oraz zrezygnować z intensywnych ćwiczeń, sauny czy solarium. Zaleca się stosowanie kremu z filtrem SPF50+. Bezpośrednio po zabiegu - przez 3 dni - nie można chodzić na saunę, basen. Należy unikać słońca, klimatyzowanych pomieszczeń, ostrych przypraw oraz alkoholu.

Czym jest laser Varilite? 

Jeżeli zmagasz się z przebarwieniami lub chcesz usunąć zmiany rumieniowe, możesz sobie pomóc w prosty sposób. Varilite firmy Iridex może Ci pomóc przywrócić promienną, zdrową cerę. Niedoskonałości i zmiany skórne wywołują nierzadko gorsze samopoczucie i są źródłem kompleksów. Zależy Ci na tym, by wzmocnić swoją samoocenę? Varilite – laser do usuwania niedoskonałości może Ci pomóc.

Varilite to urządzenie, które opiera swoje działanie na wykorzystaniu wiązki lasera o podwójnej długości fali: 532 nm oraz 940 nm. Dzięki temu może sprawdzić się w przypadku różnorodnych niedoskonałości. Laser medyczny Varilite wyróżnia się niezwykłą precyzyjnością i niską inwazyjnością. Dzięki temu terapia laserowa może być stosowana również w przypadku miejsc wrażliwych.

Alternatywą dla tego zabiegu może być również Alma Harmony Dye VL, czyli fotoodmładzanie!

Jak działa laser Varilite?

Laser Varilite to skuteczny sposób na pozbycie się nie tylko pajączków, ale również rozszerzonych naczynek, rumienia oraz zmian charakterystycznych dla trądziku różowatego. Pod wpływem działania lasera dochodzi do obkurczenia i zwłóknienia naczyń krwionośnych, czyli ich zamknięcia od wewnątrz. Podczas zabiegu laserem Varilite, pacjenci mogą odczuwać charakterystyczne ciepłe ukłucia, które jednak nie powodują większego dyskomfortu.

Kiedy może Ci pomóc laser Varilite? Opinie

Laser medyczny Varilite sprawdzi się doskonale w przypadku zamykania naczynek, usuwania włókniaków oraz przebarwień. Dzięki temu możesz podnieść swój komfort i wzmocnić samoocenę. Varilite laser do usuwania zmian skórnych jest przeznaczony w szczególności terapii zmian naczyniowych takich jak: teleangiektazja, rumienia, punktów rubinowych, pojedynczych, rozszerzonych naczyń i powierzchniowych przebarwień.

Jeżeli na Twoim ciele pojawiają się włókniaki miękkie, doskonałym rozwiązaniem może być również laser Varilite. Opinie klientów D105 potwierdzają skuteczność.

 Jeżeli chcesz zredukować trądzik lub zmiany rumieniowe, dobrym rozwiązaniem może być również zabieg EstGen.

Laser Varilite – efekty

Jeżeli zastanawiasz się, jaki zabieg medycyny estetycznej sprawdzi się w przypadku skóry naczynkowej lub przebarwień, znajdujesz się w dobrym miejscu. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednią terapię, którą bez wątpienia może być laser Varilite. Efekty są natychmiastowe. Po pierwszym zabiegu dostrzeżesz mniejszą liczbę rozszerzonych naczynek. Pełny efekt jest widoczny po 3-4 tygodniach.

Jeżeli wybierzesz laser Varilite, liczba naświetlań będzie uzależniona od rodzaju zmian, ich głębokości oraz szerokości. Proces wchłaniania się naczyń może trwać około miesiąca i właśnie do tej pory pacjenci zauważają stopniowe zmniejszenie widoczności rozszerzonych naczynek.

Pełna kuracja laserem Varilite gwarantuje nie tylko długotrwałe efekty, ale również znaczne zmniejszenie prawdopodobieństwa pojawienia się nowych zmian. Aby móc cieszyć się najlepszymi rezultatami, warto powtarzać zabieg laserem Varilite minimum raz na rok.

Laser medyczny Varilite – przeciwwskazania 

Kiedy laser medyczny Varilite może okazać niewłaściwym rozwiązaniem? Przeciwwskazania dotyczą również terapii laserowej – tak jak niemal każdego zabiegu medycyny estetycznej. W przypadku Varilite będą to między innymi: ciąża, infekcja bakteryjna, łuszczyca, bielactwo, padaczka, świeża opalenizna. 

Jeżeli zależy Ci na natychmiastowym działaniu, doskonałym rozwiązaniem może być mezoterapia igłowa Katowice.

To ciekawe… 

Jeżeli zdecydujesz się na zabieg Varilite, musisz pamiętać o odpowiednim przygotowaniu. Na cztery tygodnie przed zabiegiem należy unikać promieniowania UV. Dodatkowo powinieneś zadbać o odpowiednie nawodnienie.