BB GLOW SKIN

KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

BB GLOW SKIN

BB Glow Skin to cudowny sposób na piękną i promienną cerę. Metoda ta przybyła do nas z Korei i zrobiła furorę na całym Zachodzie. Na czym polega ten orientalny sposób na świetlaną skórę? Faza pierwsza to oczyszczenie cery i przygotowywanie jej do dalszego procesu.

Następnie do poziomu naskórkowego wtłaczany jest preparat, który koloryzuje i rozświetla. Jest to więc naturalna i delikatna pigmentacja. W dodatku walorem używanego preparatu jest odżywianie i pielęgnowanie skóry, tak by była nie tylko piękna, ale i zdrowa.

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.