MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa to bezinwazyjna alternatywa dla starszej mezoterapii igłowej. Do zabiegu wykorzystuje się aparat tworzący impulsy elektryczne, które sprawiają, że błony komórkowe stają się lepiej przepuszczalne i dzięki temu doskonale wchłaniają wprowadzane substancje aktywne.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie uszkadza komórek i pozwala docierać odżywczym składnikom dokładnie w miejsce ich przeznaczenia. Mezoterapia bezigłowa spłyca zmarszczki, nawadnia skórę oraz redukuje cellulit i rozstępy.

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.