MEZOTERAPIA IGŁOWA

KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to jedna z najstarszych, najlepiej opanowanych i najpopularniejszych metod rewitalizacji skóry. Zabieg polega na wykonywaniu mikro nakłuć o głębokości do 4 mm za pomocą niewielkiej igły.

Dzięki temu dostarczane są do skóry „koktajle” lecznicze, które nasycają ją niezbędnymi pierwiastkami i odżywiają w naturalny sposób. Metoda jest niezwykle skuteczna, a efekty są natychmiastowe. Po tym zabiegu możesz pożegnać się ze zmarszczkami, przebarwieniami oraz cieniami pod oczami.

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.