MODELOWANIE KWASEM HIALURONOWYM

KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

MODELOWANIE KWASEM HIALURONOWYM

Z biegiem lat nasza twarz zmienia się – owal staje się nieregularny, skóra wiotczeje oraz traci swoją jędrność. Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, czyli wolumetria, pozwala powstrzymać oznaki starzenia się skóry związane z utratą objętości. Podnosi owal twarzy, wyrównuje jej kontur, uelastycznia skórę i wypełnia zapadnięte policzki. Zabieg polega na wprowadzeniu głęboko do skóry wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego.

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze. W wolumetrii wykorzystuje się specjalną odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego, gęstszą od typowych wypełniaczy i bardzo plastyczną. Efekty zabiegu widoczne są od 10 do 12 miesięcy.

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.