OXYBRAZJA

KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA

OXYBRAZJA

Co możemy zrobić za pomocą soli fizjologicznej i tlenu? Wbrew pozorom to nie pytanie wyciągnięte z lekcji chemii, ale przepis na odnowę skóry, która daje oszałamiające efekty.

Oxybrazja to innowacyjny zabieg rewitalizacyjny, który szczególnie polecany jest dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych.

Metoda ta jest bezdotykowa i polega na złuszczaniu naskórka z równoległą aplikacją tlenu i soli fizjologicznej. W efekcie skóra jest dogłębnie nawilżona, odżywiona i jędrniejsza. Wpływa to na spłycenie zmarszczek, likwidację zaskórników, zmniejszenie łojokotu, a także redukcję przebarwieńblizn po trądziku

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.