Sposób na usunięcie niedoskonałości, czyli mezoterapia igłowa

Jeżeli chcesz zredukować niedoskonałości skóry, podnieść swoją samoocenę, znamy na to sposób. W gabinecie stomatologicznym D105 możesz skorzystać z uniwersalnego rozwiązania, które pozwoli Ci na rewitalizację skóry. Mezoterapia igłowa pozwoli Ci pozbyć się kompleksów.

mezoterapia igłowa katowice

Szczegóły

Czas trwania usługi

ok. 45 minut

Ilość zabiegów

3-7 zabiegów w odstępach 1 lub 3 tygodnie

Cena

od 400 zł

Przygotowanie do zabiegu

Brak szczególnych zaleceń.

Po zabiegu

Zaleca się stosowanie kremu regenerującego, ponieważ skóra może być podrażniona i bolesna. Czas regeneracji wynosi 2-3 dni.

Na czym polega mezoterapia igłowa głowy, twarzy i nie tylko?

Każdy z nas marzy o nieskazitelnej cerze. Niestety, z różnych powodów na skórze pojawiają się niedoskonałości. Jednym ze sposobów na ich zredukowanie jest mezoterapia igłowa głowy, twarzy czy też pod oczy. Ten zabieg medycyny estetycznej opiera się na kontrolowanym uszkodzeniu skóry i pomoże Ci zredukować niedoskonałości. Na czym polega ten zabieg?   

Mezoterapia igłowa twarzy, głowy lub pod oczy to jedna z najstarszych, najlepiej opanowanych i najpopularniejszych metod rewitalizacji skóry. Zabieg polega na wykonywaniu mikro nakłuć o głębokości do 4 mm za pomocą niewielkiej igły.

Chcesz odżywić swoją skórę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Sprawdź również zabieg EstGen!

 

Kiedy może Ci pomóc mezoterapia igłowa? Opinie

Niedoskonałości na twarzy czy też problemy z łysieniem to jedne z najczęstszych powodów kompleksów osób zarówno w młodym, jak i starszym wieku. Jeżeli szukasz uniwersalnego rozwiązania, które sprawdzi się dla różnych typów cery, rozwiązaniem może być mezoterapia igłowa. Opinie pacjentów potwierdzają, że ten zabieg sprawdzi się doskonale w przypadku: skóry suchej, odwodnionej i wrażliwej lub dojrzałej, ze zmarszczkami.

Mezoterapia igłowa głowy może pomóc w walce z łysieniem. Warto zwrócić uwagę, że ten zabieg sprawdzi się również w przypadku pojawienia się blizn oraz rozstępów. Z kolei mezoterapia igłowa pod oczy może być doskonałym sposobem na problemy z przebarwieniami oraz cieniami wynikającymi najczęściej ze zmęczenia.

 

Mezoterapia igłowa – efekty

Aby wyjaśnić, jaka działa mezoterapia igłowa twarzy, pod oczy czy głowy, warto zwrócić uwagę na sposób działania tego zabiegu. Poprzez mikronakłucia do skóry są dostarczane “koktajle” lecznicze, które nasycają ją niezbędnymi pierwiastkami i naturalnie odżywiają

Jeżeli zależy Ci na skutecznej metodzie oraz natychmiastowym działaniu, doskonałym rozwiązaniem może być mezoterapia igłowa. Efekty są widoczne przede wszystkim w formie redukcji zmarszczek, przebarwień oraz cieni pod oczami.

Jeżeli chcesz zredukować oznaki starzenia, usunąć przebarwienia, doskonałym rozwiązaniem jest Karboksyterapia Katowice!

 

Mezoterapia igłowa – przeciwwskazania

Przed każdym zabiegiem medycyny estetycznej i kosmetologii przeprowadzamy konsultacje z pacjentem. Szczegółowy wywiad pomaga w uniknięciu komplikacji. Mezoterapia igłowa pod oczy, twarzy lub głowy wiąże się z przeciwwskazaniami takimi jak: ciąża, laktacja, opryszczka, nowotwory w ciągu 5 lat od zakończenia leczenia, terapia antybiotykowa, trądzik różowaty, stany zapalne, alergie.

 

To ciekawe…

Mezoterapia igłowa pojawiła się jako zabieg medycyny estetycznej już w 1952 roku. Jako pierwszy wykonał ją francuski lekarz Michel Pistor. Aktualnie zabieg cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych pacjentów.