Zmarszczki, rozstępy… Mezoterapia mikroigłowa może Ci pomóc

Jeżeli Twoja skóra jest w słabej kondycji i chcesz ją poprawić, mezoterapia mikroigłowa będzie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki temu zabiegowi możesz przyspieszyć regenerację tkanek poprzez kontrolowane uszkodzenia. Dlaczego doskonałym rozwiązaniem będzie mezoterapia mikroigłowa? Efekty mówią same za siebie.

mezoterapia mikroigłowa

Szczegóły

Czas trwania usługi

od 45 minut

Ilość zabiegów

4-6 zabiegów w odstępach 2 lub 4 tygodnie

Cena

od 350 zł

Przygotowanie do zabiegu

Przez 7 dni przed zabiegiem nie należy stosować antybiotyków, leków przeciwzapalnych lub przeciwzakrzepowych. Nie można spożywać alkoholu oraz zażywać kąpieli słonecznych.

Po zabiegu

Zaleca się stosowanie kremu regenerującego, ponieważ skóra może być podrażniona i bolesna. Bezpośrednio po zabiegu nie można stosować peelingów, opalać się oraz korzystać z solarium.

Na czym polega zabieg mezoterapii mikroigłowej?

Jeżeli Twoja skóra się starzeje lub pojawiły się na niej niedoskonałości, przychodzi z pomocą medycyna estetyczna. Zabieg mezoterapii mikroigłowej to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się dla osób z różnymi problemami zarówno starszych, jak i młodszych. Sprawdzi się w przypadku osób, którym zależy na znalezieniu niechirurgicznej metodzie rewitalizacji skóry. Nie można jednak powiedzieć, że zabieg mezoterapii mikroigłowej jest nieinwazyjny. Polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry poprzez nakłuwanie.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej jest wykonywany igłami o adekwatnej długości, która powoduje odpowiedniej wielkości mikrourazy. W efekcie dochodzi do aktywacji płytek krwi, co wpływa pozytywnie na regenerację.

Jeżeli chcesz uniknąć igieł, doskonałym rozwiązaniem mogą być peelingi chemiczne kosmetologia!

 

Kiedy może Ci pomóc mezoterapia mikroigłowa? Opinie

Każdemu z nas zależy na pięknej, promiennej twarzy oraz gładkiej skórze na całym ciele. Niestety, życie nie jest idealne, a to odbija się na naszym wyglądzie. Warto jednak zwrócić uwagę, że nowoczesne technologie wprowadzają coraz więcej możliwości. Jedną z nich jest mezoterapia mikroigłowa. Opinie klientów wskazują jasno sytuacje, w których to rozwiązanie okaże się zbawienne. 

Zabieg mezoterapii mikroigłowej sprawdzi się doskonale w kilku różnych przypadkach. Warto zwrócić uwagę na zastosowanie tej metody dla cery dojrzałej. Kiedy pojawia się problem z utratą jędrności czy też zmarszczki, mezoterapia mikroigłowa może okazać się doskonałym rozwiązaniem. Sprawdzi się również w przypadku chęci ograniczenia widoczności blizny czy rozstępów.

Mezoterapia mikroigłowa pod oczy pomoże Ci wyeliminować cienie pod oczami, a także inne przebarwienia na skórze. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na możliwość poprawienia skóry pod względem strukturalnym i funkcjonalnym. Jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu elastyczności, taki efekt pomoże Ci osiągnąć mezoterapia mikroigłowa. Opinie wskazują jasno, że jest to doskonałe rozwiązanie w każdym z wyżej wymienionych przypadków.

W naszej ofercie jest dostępna również:

 

Mezoterapia mikroigłowa – efekty

Jeżeli chcesz, aby Twoja skóra nabrała elastyczności oraz odzyskała zdrowy wygląd, pomoże Ci w tym mezoterapia mikroigłowa. Efekty pojawiają się dopiero po kilku seriach zabiegów. Bez tego rezultaty mogą nie spełniać Twoich oczekiwań. Zwróć uwagę, aby zachować odstęp między terminami, w których odbywa się mezoterapia mikroigłowa. Jak długo utrzymuje się efekt? 

Efekty mezoterapii mikroigłowej możesz widzieć przez okres od kilku miesięcy nawet do półtora roku. Należy jednak zaznaczyć, że dzieje się tak po przejściu przez całą kurację.

 

Mezoterapia mikroigłowa – przeciwwskazania

Należy zwrócić również uwagę na sytuację, w których nie należy korzystać z takich zabiegów. Dotyczy to przede wszystkim: ciąży, opryszczki, terapii antybiotykowej, trądziku, stanów zapalnych i alergii, nowotworów do 5 lat od zakończenia leczenia. Jeżeli zastanawiasz się, czy dobrym rozwiązaniem będzie mezoterapia mikroigłowa, przeciwwskazania wskaże Ci szczegółowo kosmetolog. 

 

To ciekawe…

Zabieg mezoterapii mikroigłowej sprawdzi się, ale nie przy każdych zmianach skórnych. Długość igieł należy dostosować do miejsca, w którym znajdują się niedoskonałości, a także celu stosowania kuracji. Jeżeli chcesz poprawić kondycję skóry, doskonałym rozwiązaniem będzie mezoterapia mikroigłowa. Jak długo utrzyma się efekt? Jaki rodzaj kuracji będzie najlepszy? Odpowiedzi na te pytania otrzymasz u kosmetologa.