Regulamin rejestracji w gabinetach D105

AKTUALNOŚCI - STOMATOLOGIA

REGULAMIN REJESTRACJI ORAZ WIZYT W GABINETACH D105

Drodzy Pacjenci, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, przypominamy kilka aktualnych zasad obowiązujących przed oraz w trakcie wizyty w naszych gabinetach.

– Na wizyty zapraszamy bez osób towarzyszących, a dzieci z jednym opiekunem.
– Przed wejściem do budynku prosimy o założenie maseczki, którą ściągamy dopiero przed samym rozpoczęciem leczenia (na polecenie lekarza).

– Zachęcamy do rejestracji wyłącznie drogą telefoniczną: + 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 9:00-20:00 od poniedziałku do piątku.

– Zgłaszający się drogą telefoniczną Pacjenci, zostaną poproszeni o wypełnienie kwestionariusza epidemiologicznego, który otrzymają drogą mailową. W ankiecie znajduje się m.in. oświadczenie o niewystępowaniu u pacjenta zakażenia wirusem SARS-CoV-2, nieprzebywaniu przez pacjenta na kwarantannie oraz braku objawów, które mogą sugerować zakażenie koronawirusem.
– Przed rozpoczęciem leczenia prosimy o podpis na wypełnionym wcześniej kwestionariuszu epidemiologicznym. Wydrukowane dokumenty otrzymacie Państwo w recepcji – prosimy o nie przynoszenie własnych egzemplarzy.

– Przed wejściem do gabinetu, prosimy Pacjentów o dezynfekcję rąk dostępnym w recepcji środkiem oraz wykonujemy bezdotykowy pomiar temperatury.

Jeśli nie ma przeciwwskazań wykonujemy ustalone leczenie.

Prosimy Państwa o rozwagę i rzetelne udzielanie informacji naszym pracownikom. Osoby, które obserwują u siebie objawy infekcji lub miały styczność z innymi chorymi, prosimy o pozostanie w domach.

Zachęcamy do korzystania z płatności bezgotówkowych.
Do wizyty nie doliczamy opłaty za dodatkowe środki ochrony osobistej.

WAŻNE!
#niekłammedyka
Prosimy o rzetelne informacje w kwestionariuszu epidemiologicznym. Zatajenie kwarantanny, stanu podgorączkowego, kaszlu, czy inny wskazujących na chorobę objawów może skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi i prawnymi.


Jak przygotowujemy naszą placówkę i przestrzeń gabinetu, aby wizyta była dla Pacjenta całkowicie bezpieczna?

Stosujemy środki do dezynfekcji dłoni, prosząc Pacjentów o ich użycie przed wejściem do gabinetu,

Zabezpieczamy nasz personel – od recepcji po asystę lekarza – w specjalnego rodzaju ubiór i profesjonalne maski, które eliminują ryzyko zarażenia i przenoszenia wirusów,

Korzystamy ze specjalnych wirusobójczych i bakteriobójczych  lamp UV zamontowanych w pomieszczeniach,

Wentylujemy gabinety zabiegowe, aż 6 razy na godzinę, za pomocą mechanicznej wentylacji wymieniającej powietrze w pomieszczeniu.  Dzięki temu w trakcie i po każdej wizycie przywrócony zostaje odpowiedni poziom czystości mikrobiologicznej powietrza,

Od zawsze sterylizowaliśmy końcówki urządzeń stomatologicznych, dezynfekujemy wszystkie powierzchnie, z którymi Pacjent może mieć kontakt,

W szczególny sposób opiekujemy się Pacjentem od momentu wejścia do placówki, aż do jej opuszczenia, dbając przy tym o przestrzeganie założonych procedur.

Wszystko to dla zapewnienia maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa każdej osoby przebywającej w przestrzeniach naszych gabinetów.

##