Chcesz poprawić swój uśmiech? Pomoże Ci stomatologia estetyczna

Mówi się, że “jak nas widzą, tak nas piszą“. Wygląd jest naszą wizytówką. Wpływa na to, jak odbierają nas inni, a także na nasze samopoczucie. Jeżeli nie jesteś zadowolony z uśmiechu, chcesz poprawić swoją samoocenę, a także odzyskać komfort, stomatologia estetyczna będzie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki dostępnym zabiegom możesz osiągnąć pożądany efekt pod względem estetycznym, a także zadbać o zdrowie zębów.

stomatologia d105

Szczegóły

Czas trwania usługi

1-2 godziny

Ilość zabiegów

W zależności od oczekiwanych rezultatów.

Cena

Wybielanie zębów nakładkowe - 1300 zł

Przygotowanie do zabiegu

Przed zabiegiem należy zadbać o stan zdrowia jamy ustnej: wyleczyć próchnicę, stany zapalne.

Po zabiegu

Po wybielaniu zębów należy zadbać o odpowiednią dietę, a także przestrzegać zasad higieny jamy ustnej.

Stomatologia estetyczna – co to jest?

To wiedza dostępna nie od dziś… Zdrowy i piękny uśmiech sprawia, że wyglądamy dobrze i tak samo się czujemy. Dlatego warto zadbać o stan naszych zębów. Jednym ze sposobów na osiągnięcie pożądanego efektu może być stomatologia estetyczna. Co to jest? Ten dział stomatologii pozwala na zachowanie pięknego uśmiechu o naturalnym wyglądzie w każdym wieku. 

Bez względu na to, ile masz lat, stomatologia estetyczna może być Twoją szansą na zachowanie szczerego uśmiechu. Ten dział obejmuje szereg różnych zabiegów. Wśród najczęściej stosowanych pojawia się: wybielanie, piaskowanie czy zakładanie licówek. Wszystko zależy od tego, jakie masz problemy.

 

Kiedy może Ci pomóc dentysta estetyczny?

Gabinet D105 to miejsce, w którym możesz znaleźć zabiegi pozwalające na poprawienie uśmiechu. Stomatologia estetyczna w Katowicach pomoże Ci leczyć nierówne, nieestetyczne zęby, pozbyć się problemów z brakami w uzębieniu czy też przebarwień. Jakie zabiegi może wykonać dentysta estetyczny?

Nasi stomatolodzy zajmują się stomatologią estetyczną w Katowicach. Opinie pacjentów wskazują, że najpopularniejsze zabiegi dotyczą następujących problemów: 

  • Uzupełnianiem braków zębowych

Do uzupełniania brakujących zębów wykorzystujemy implantologię oraz protetykę. Stosujemy korony, mosty porcelanowe, protezy akrylowe i szkieletowe

  • Leczeniem nierównych i nieestetycznych zębów

Licówki porcelanowe to cieniutkie nakładki przyklejone na stałe do zębów, które dobieramy i modelujemy indywidualnie dla każdego pacjenta.  

  • Usuwaniem przebarwień

W przypadku dużych przebarwień na zębach zalecamy stosowanie licówek porcelanowych. Jeśli przebarwienia nie są tak silne, wówczas przeprowadzamy takie zabiegi jak: usuwanie kamienia nazębnego, szczotkowanie i polerowanie lub kurację wybielającą z zastosowaniem profesjonalnego preparatu wybielającego.

Sprawdź również ofertę: Ortodoncja i aparat Invisalign Katowice!

Stomatologia estetyczna w Katowicach pomoże Ci pozbyć się niedoskonałości. Należy jednak pamiętać, że nie chodzi o bycie idealnym, a przede wszystkim własny komfort oraz poprawę samopoczucia.

 

Stomatologia estetyczna Katowice – opinie i efekty

Dzięki licówkom porcelanowym możesz zapomnieć o problemie nieestetycznych, przebarwionych i nierównych zębów. To właśnie dzięki nim wiele gwiazd zawdzięcza “hollywoodzki” uśmiech. Estetyczna stomatologia oferuje o wiele więcej możliwości niż licówki. Protetyka, implantologia, korony to kolejne zabiegi, które mogą zagwarantować równy, estetyczny uśmiech bez żadnych przebarwień. 

Być może wystarczą Ci zabiegi z oferty: Higiena i profilaktyka zębów w stomatologii Katowice!

 

Estetyczna stomatologia – przeciwwskazania

Jak wspomnieliśmy, estetyczna stomatologia obejmuje szereg różnych zabiegów. To, jakie pojawiają się przeciwwskazania, zależy przede wszystkim od zaleconego rozwiązania. Dentysta estetyczny poinformuje Cię o wszystkich przeciwwskazaniach i przeprowadzi z Tobą odpowiedni wywiad przed rozpoczęciem leczenia.

 

To ciekawe…

Stomatologia estetyczna to rozwiązanie stosowane już tysiące lat temu. W przeszłości polegała przede wszystkim na ozdabianiu zębów złotą folią. Kiedyś najpiękniejszym kolorem było złoto. Aktualnie jest to perłowa biel. Sprawdź, co może Ci zapewnić stomatologia estetyczna w Katowicach z D105!