HIGIENA I PROFILAKTYKA

STOMATOLOGIA

HIGIENA I PROFILAKTYKA

Aby cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem należy dbać o higienę całej jamy ustnej, a także pamiętać o odpowiedniej profilaktyce. To właśnie profilaktyka odgrywa najważniejszą rolę w zapobieganiu powstawania chorób dziąseł, przyzębia i zębów. Dlatego należy pamiętać o regularnych wizytach okresowych. Na skuteczną profilaktykę składają się takie zabiegi jak: lakowanie bruzd, fluoryzacja zębów, a także usuwanie kamienia nazębnego, osadów i przebarwień.

Ponadto należy pamiętać o tym, że duży wpływ na nasze uzębienia ma rownież sposób w jaki sami dbamy o swoje zęby. W związku z tym każdemu naszemu pacjentowi, po dokładnym badaniu, udzielamy szczegółowego instruktażu higieny.

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.