IMPLANTY

STOMATOLOGIA

IMPLANTY

Każdy z nas marzy o pięknym i zdrowym uśmiechu. Niestety, z różnych powodów, nie wszyscy mogą cieszyć się naturalnym, olśniewającym uśmiechem. Na szczęście z pomocą przychodzą implanty. 

Implant to niewielka, tytanowa śruba, która mocowana bezpośrednio w kość szczęki zastępuje korzeń zęba. Na niej montuje się koronę porcelanową albo ceramiczną, której odcień dopasowujemy do naturalnego koloru zębów pacjenta. Implanty wykonane są z biokompatybilnych materiałów, jak tlenek cyrkonu. Sprawdzają się zarówno przy braku jednego zęba lub kilku, a także przy całkowitym bezzębiu. Jest to bezpieczne i trwałe rozwiązanie, dzięki któremu odzyskasz piękny uśmiech. 

Uzupełnianie brakujących zębów ważne jest nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Brak nawet jednego zęba odbija się negatywnie na pozostałych. Może m.in. wpływać na zdolność przeżuwania pokarmu, powodować problemy z mówieniem, a także może skutkować zanikiem kości. Dlatego w przypadku utraty zęba zaleca się natychmiastowy kontakt ze stomatologiem. 

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.