MIKROSKOPOWE LECZENIE ENDODONTYCZNE

STOMATOLOGIA

Leczenie endodontyczne (znane wszystkim jako „kanałowe”) stosuje się w przypadku stanu zapalnego zęba bądź też rozpadu jego miazgi (tkanki wypełniającej komorę zęba). Endodoncja polega na usunięciu z komory i kanałów zęba, martwej lub zmienionej zapalnie miazgi, która powoduje infekcję oraz ból. 

Do niedawna leczenie endodontyczne wiązało się z koniecznością kilku wizyt u dentysty. Obecnie, dzięki nowoczesnemu sprzętowi, istniej możliwość przeprowadzenia kompletnego zabiegu podczas zaledwie jednej wizyty.

Gabinety D105 wyposażone są m.in. w mikroskopy oraz radiowizjografy, które pozwalają na przeprowadzanie zabiegów z zachowaniem maksymalnej precyzji. Skuteczne leczenie „kanałowe” pozwala uratować zęba przed jego potencjalną ekstrakcją (usunięciem). 

Co istotne,  w gabinetach D105 pacjenci znieczulani są metodą komputerową. Dzięki temu podanie znieczulenia oraz sam zabieg, odbywa się w komfortowych i bezbolesnych warunkach. 

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.