ORTODONCJA

STOMATOLOGIA

ORTODONCJA

Ortodoncja to dziedzina stomatologii, która zajmuje się leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych, a także korygowaniem nieprawidłości zębowych. Dzięki ortodoncji możesz wyprostować swoje zęby, a co za tym idzie – zostać posiadaczem pięknego uśmiechu. Jednak nie tylko z powodów estetycznych warto poddać się leczeniu ortodontycznemu.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że stłoczone, nieprawidłowo rozstawione zęby mogą powodować próchnicę, choroby przyzębia i dziąseł, a także prowadzić do poważnych zmian w stawach skroniowo-żuchwowych. W naszej klinice korzystamy zarówno z tradycyjnych – metalowych i ceramicznych – aparatów, a także z innowacyjnej metody leczenia wad zgryzu – tzw. „Invisalign„. Wykorzystuje się w niej przezroczyste nakładki dopasowane do uzębienia pacjenta. 

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.