STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

STOMATOLOGIA

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Mówi się, że „jak nas widzą, tak nas piszą„. Wygląd jest naszą wizytówką. Wpływa na to, jak odbierają nas inni, a także na nasze samopoczucie i samoocenę. Nie od dziś wiadomo, że zdrowy i piękny uśmiech, sprawia, że wyglądamy dobrze i tak samo dobrze się czujemy. Dlatego warto zadbać o stan naszych zębów.

Nasi stomatolodzy zajmują się: 

  • Uzupełnianiem braków zębowych

Do uzupełniania brakujących zębów wykorzystujemy implantologię i protetykę. Stosujemy korony i mosty porcelanowe, protezy akrylowe i szkieletowe

  • Leczeniem nierównych i nieestetycznych zębów

Dzięki licówkom porcelanowym możesz zapomnieć o problemie nieestetycznych, przebarwionych i nierównych zębów. Licówki porcelanowe to cieniutkie nakładki na stałe przyklejone do zębów, które dobieramy i modelujemy indywidualnie dla każdego pacjenta. To właśnie dzięki licówkom porcelanowym wiele gwiazd zawdzięcza „hollywoodzki” uśmiech. 

  • Usuwaniem przebarwień

W przypadku dużych przebarwień na zębach zalecamy stosowanie licówek porcelanowych, natomiast jeśli przebarwienia nie są tak silne to wówczas przeprowadzamy takie zabiegi jak: usuwanie kamienia nazębnego, szczotkowanie i polerowanie bądź też kurację wybielającą z zastosowaniem profesjonalnego preparatu wybielającego. 

Zobacz również

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.