STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

STOMATOLOGIA

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Mówi się, że “jak nas widzą, tak nas piszą“. Wygląd jest naszą wizytówką. Wpływa na to, jak odbierają nas inni, a także na nasze samopoczucie i samoocenę. Nie od dziś wiadomo, że zdrowy i piękny uśmiech, sprawia, że wyglądamy dobrze i tak samo dobrze się czujemy. Dlatego warto zadbać o stan naszych zębów.

Nasi stomatolodzy zajmują się: 

  • Uzupełnianiem braków zębowych

Do uzupełniania brakujących zębów wykorzystujemy implantologię i protetykę. Stosujemy korony i mosty porcelanowe, protezy akrylowe i szkieletowe

  • Leczeniem nierównych i nieestetycznych zębów

Dzięki licówkom porcelanowym możesz zapomnieć o problemie nieestetycznych, przebarwionych i nierównych zębów. Licówki porcelanowe to cieniutkie nakładki na stałe przyklejone do zębów, które dobieramy i modelujemy indywidualnie dla każdego pacjenta. To właśnie dzięki licówkom porcelanowym wiele gwiazd zawdzięcza “hollywoodzki” uśmiech. 

  • Usuwaniem przebarwień

W przypadku dużych przebarwień na zębach zalecamy stosowanie licówek porcelanowych, natomiast jeśli przebarwienia nie są tak silne to wówczas przeprowadzamy takie zabiegi jak: usuwanie kamienia nazębnego, szczotkowanie i polerowanie bądź też kurację wybielającą z zastosowaniem profesjonalnego preparatu wybielającego. 

[andrewloop1]

##