Tymczasowy regulamin rejestracji w D105

AKTUALNOŚCI - STOMATOLOGIA

TYMCZASOWY REGULAMIN REJESTRACJI ORAZ WIZYT W TRYBIE PILNYM W NASZYCH GABINETACH

W związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie.

REJESTRACJA NA WIZYTY
Wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku

Zgłaszający problemy Pacjenci zostaną poproszeni o wypełnienie kwestionariusza epidemiologicznego, który otrzymają drogą mailową. W ankiecie znajduje się m.in. oświadczenie o niewystępowaniu u Pacjenta zakażenia wirusem SARS-CoV-2, nieprzebywaniu przez Pacjenta na kwarantannie w związku z możliwością wystąpienia infekcji oraz braku objawów, które mogą sugerować zakażenie Pacjenta koronawirusem.

Na podstawie kwestionariusza, po wstępnej ocenie problemu oraz dodatkowym wywiadzie telefonicznym, lekarz dentysta decyduje o dalszym toku postępowania i umawia termin Państwa wizyty.

PRZEBIEG WIZYTY
Przyjeżdżając na planowaną wizytę, prosimy o nie wchodzenie do placówki i o pozostanie na zewnątrz (najlepiej w samochodzie). Nasza obsługa zaprosi Państwa do środka, kiedy zespół będzie przygotowany do wizyty.

Prosimy o pozostawienie okrycia wierzchniego na zewnątrz, poza placówką (w miarę możliwości w samochodzie).

Prosimy o nie zabieranie na wizyty osób towarzyszących. Pacjenci będą przyjmowani tylko pojedynczo. W trakcie wizyty, na terenie placówki przebywa tylko jeden Pacjent.

Przed rozpoczęciem leczenia prosimy o podpis na wypełnionym wcześniej kwestionariuszu epidemiologicznym. Wydrukowane dokumenty otrzymacie Państwo w recepcji – prosimy o nie przynoszenie własnych egzemplarzy.

Przed wejściem do gabinetu, prosimy Pacjentów o dezynfekcję rąk dostępnym w recepcji środkiem oraz wykonujemy bezdotykowy pomiar temperatury.

Jeśli nie ma przeciwwskazań wykonujemy ustalone leczenie.

PŁATNOŚCI
Akceptujemy wyłącznie płatności bezgotówkowe.

Do naszego stałego cennika usług należy doliczyć koszty za dodatkowe środki bezpieczeństwa, procedurę przyjęcia i dezynfekcję gabinetu – w wysokości 200 zł

Cennik usług jest dostępny pod adresem: https://d105.pl/cennik/

WAŻNE!
#niekłammedyka
Prosimy o rzetelne informacje w kwestionariuszu epidemiologicznym. Zatajenie kwarantanny, stanu podgorączkowego, kaszlu, czy inny wskazujących na chorobę objawów może skutkować poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi i prawnymi. Działamy dla wspólnego dobra i prosimy Państwa o rozwagę.

#zostańwdomu
W dalszym ciągu wszystkich Pacjentów, którzy nie mają stanów bólowych i nie potrzebują pilnej interwencji stomatologicznej, prosimy o pozostanie w domach. Dzięki temu mamy szansę na szybsze rozwiązanie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.