Usługi z zakresu medycyny estetycznej

przeznaczone dla...

Karboksyterapia

Redukcja niedoskonałości na cerze i ciele może być wykonywana za pomocą karboksyterapii. Wstrzyknięcie CO2 pod warstwę skórną prowadzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także pomaga w niwelowaniu przebarwień. Sprawdź to!

Fale radiowe

Terapia RF pomoże Ci w przywróceniu skórze jędrności oraz odpowiedniego napięcia. Dzięki temu unikniesz zwiotczałej skóry i pozwoli podkreślić rysy twarzy. Sprawdź szczegółowe informacje!

Lipolaser

Jeżeli zależy Ci na redukcji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej, nie musisz korzystać z pomocy chirurga. Idealnym rozwiązaniem może okazać się lipolaser.  Jest to skuteczny i bezpieczny sposób na poprawienie wyglądu sylwetki. Sprawdź szczegóły!

Liposukcja ultradźwiękowa

Jeżeli chcesz skutecznie wysmuklić swoją sylwetkę lub zredukować cellulit, możesz skorzystać z alternatywy dla ingerencji chirurga. Jest nim liposukcja ultradźwiękowa. Sprawdź szczegółowe informacje!

Lipoliza iniekcyjna

Twoim problemem jest nadmierna tkanka tłuszczowa lub cellulit? Lipoliza iniekcyjna może Ci pomóc. Ten zabieg polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylocholiny do konkretnej partii ciała. Sprawdź szczegółowe informacje na temat tego zabiegu!