Usługi z zakresu medycyny estetycznej

Mezoterapia mikroigłowa

Podczas mezoterapii mikroigłowej dochodzi do rewitalizacji skóry bez ingerencji chirurga. Tworzenie mikrourazów przyspiesza regenerację. Dzięki temu sprawdzi się doskonale w przypadku: blizn, rozstępów, cieni pod oczami oraz przebarwień. Sprawdź szczegóły!

Mezoterapia igłowa

Jeżeli chcesz uniknąć zmarszczek, przebarwień oraz cieni pod oczami, mezoterapia igłowa przyspieszy proces rewitalizacji. W efekcie dochodzi do naturalnego odżywienia i poprawy kondycji skóry na głowie, twarzy i nie tylko. Sprawdź szczegóły!

Karboksyterapia

Redukcja niedoskonałości na cerze i ciele może być wykonywana za pomocą karboksyterapii. Wstrzyknięcie CO2 pod warstwę skórną prowadzi do zmniejszenia tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także pomaga w niwelowaniu przebarwień. Sprawdź to!

Botoks

Wstrzyknięcie niewielkich ilości botoksu w wybrane miejsca twarzy pozwoli Ci w redukcji pierwszych oznak starzenia. Dzięki niemu zyskasz gładką, wyglądającą młodziej twarz. Sprawdź szczegóły!

Plasma Complex

Zabieg Plasma Complex wpływa pozytywnie na sprężystość skóry, co pomaga w przypadku walki z rozstępami i cellulitem. Jest to prosta metoda na wzmocnienie regeneracji tkanki. Dzięki temu sprawdzi się również w przypadku blizn lub zmarszczek. Sprawdź szczegóły!

Fale radiowe

Terapia RF pomoże Ci w przywróceniu skórze jędrności oraz odpowiedniego napięcia. Dzięki temu unikniesz zwiotczałej skóry i pozwoli podkreślić rysy twarzy. Sprawdź szczegółowe informacje!

Plasma IQ

Plasma IQ to zabieg, który pozwoli Ci na redukcją problemu z opadającymi powiekami, a także innymi oznakami starzenia. Jeżeli chcesz poprawić rysy twarzy oraz uelastycznić skórę, ten zabieg będzie idealnym rozwiązaniem. Sprawdź to!