Usługi z zakresu medycyny estetycznej

Mezoterapia igłowa

Jeżeli chcesz uniknąć zmarszczek, przebarwień oraz cieni pod oczami, mezoterapia igłowa przyspieszy proces rewitalizacji. W efekcie dochodzi do naturalnego odżywienia i poprawy kondycji skóry na głowie, twarzy i nie tylko. Sprawdź szczegóły!

Plasma Complex

Zabieg Plasma Complex wpływa pozytywnie na sprężystość skóry, co pomaga w przypadku walki z rozstępami i cellulitem. Jest to prosta metoda na wzmocnienie regeneracji tkanki. Dzięki temu sprawdzi się również w przypadku blizn lub zmarszczek. Sprawdź szczegóły!

Osocze bogatopłytkowe

Jeżeli chcesz odmłodzić swoją skórę, zredukować blizny i rozstępy lub masz problemy z łysieniem, osocze bogatopłytkowe to rozwiązanie dla Ciebie! Ten zabieg pobudza proces regeneracji skóry oraz wytwarzania kolagenu. Sprawdź szczegóły!

Oxybrazja

Oxybrazja to bezdotykowa metoda rewitalizacji, która polega na złuszczaniu naskórka za pomocą soli fizjologicznej oraz tlenu. Dzięki temu zyskujesz dogłębne oczyszczenie. Jak to działa? Sprawdź najważniejsze informacje!

Sonoforeza i peeling kawitacyjny

Wykorzystanie fal ultradźwiękowych pomaga w usuwaniu naskórka oraz głębokiego odżywienia skóry. Dzięki nim możesz odświeżyć i wygładzić swoją cerę. Sprawdź, dlaczego warto zastosować sonoforezą oraz peeling kawitacyjny!