Usługi z zakresu stomatologii

przeznaczone dla...

Konsultacja stomatologiczna

Konsultacja stomatologiczna to pierwsza wizyta, podczas której sprawdzamy stan uzębienia pacjenta. Na tej podstawie jesteśmy w stanie zlokalizować schorzenia oraz zdefiniować rozwiązania dostosowane do diagnozy.

Konsultacja ortodontyczna

Podczas pierwszej wizyty rozpoznajemy problem oraz na podstawie diagnozy definiujemy metodę leczenia. Konsultacja ortodontyczna służy również do weryfikacji ewentualnych przeciwwskazań oraz ryzyka.

Mikroskopowe leczenie endodontyczne

Mikroskopowe leczenie endodontyczne, czyli “leczenie kanałowe” pomoże Ci w przypadku chorób miazgi zęba oraz tkanek okołowierzchołkowych. Dzięki niemu możesz uniknąć konieczności ekstrakcji zęba w konsekwencji głębokich zmian lub poważnych uszkodzeń.

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna w D105 sprawdzi się doskonale w przypadku braków w uzębieniu oraz przywracania funkcji narządu żucia. W naszej ofercie znajdziesz uzupełnienia protetyczne: stałe i ruchome. Sprawdź szczegóły!

Implanty zębów

Implanty zębów obejmują możliwość poprawienia uśmiechu za pomocą korony porcelanowej lub ceramicznej. Dzięki temu możesz osiągnąć piękny i zdrowy uśmiech w przypadku braku jednego zęba, a także całkowitego bezzębia.

Sedacja – znieczulenie podtlenkiem azotu

Jeżeli źle znosisz ból i obawiasz się wizyty u stomatologa, nie musisz się tym martwić. W ramach oferty gabinetu D105 gwarantujemy leczenie w sedacji. Jest to znieczulenie podtlenkiem azotu, czyli potocznie “gazem rozweselającym”.  Sprawdź szczegółowe informacje na ten temat!

Higiena i profilaktyka

Higiena i profilaktyka w stomatologii to klucz do zachowania zdrowego, naturalnego uśmiechu na dłużej. W ramach tej oferty możesz zyskać zabiegi, które pozwalają na powstrzymanie rozwoju próchnicy lub chorób dziąseł. Sprawdź szczegóły!

Ortodoncja i aparat Invisalign

Jeżeli masz wadę zgryzu, szczękowo-twarzowe lub inne nieprawidłowości zębowe, ortodoncja tradycyjna oraz aparat Invisalign mogą być idealnym rozwiązaniem. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Stomatologia dziecięca

Mali pacjenci wymagają wyjątkowego podejścia. Leczenie zębów mlecznych, zapobieganie próchnicy, lakierowanie i lakowanie to zabiegi, które pozwolą uniknąć rozwoju bakterii w uzębieniu maluszka. Sprawdź szczegóły!

Protezy zębowe

Jeżeli zależy Ci na uzupełnieniu braków w uzębieniu, świetnym rozwiązaniem mogą być ruchome protezy zębowe. Metoda klamrowa zapewnia stabilność, a jednocześnie pomogą zachować zdolność poruszania wszystkich zębów. Sprawdź szczegóły!

Stomatologia estetyczna

Jeżeli chcesz cieszyć się pięknym uśmiechem, uniknąć przebarwień oraz zachować zdrowe zęby na dłużej, stomatologia estetyczna może Ci w tym pomóc. Sprawdź szczegółowe informacje i zapisz się na wizytę!