Witamy na blogu Dębowej 105!

AKTUALNOŚCI - STOMATOLOGIA

3… 2… 1… wystartował blog Dębowej 105! Serdecznie zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco. Będą wskazówki i porady dotyczące zdrowia, a w szczególności naszych zębów, ciekawostki kosmetologiczne oraz nowości z zakresu medycyny estetycznej. Obiecujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Blog Dębowej 105 to także źródło aktualności oraz informacji na temat tego co dzieje się na co dzień w naszych gabinetach. Piszemy również o ofercie, a w szczególności propozycjach czasowych i zniżkach, z których będziecie mogli skorzystać na specjalne okazje. Bądźcie z nami, komentujcie i dzielcie się spostrzeżeniami. Wszystkie Wasze opinie są dla nas bardzo cenne!

Kompleksowe leczenie i indywidualne podejście do Pacjenta

Gabinety na Dębowej to miejsce, w którym nasi Pacjenci mogą skorzystać z usług z zakresu stomatologii, a w tym implantologii i chirurgii szczękowej, nowoczesnej ortodoncji, a także wykonać zabiegi medycyny estetycznej dopasowane do swoich potrzeb. Naszym Klientom proponujemy kompleksowe plany leczenia i doradztwo najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Stawiamy na nowoczesne technologie. Pracujemy na najlepszym, sprawdzonym sprzęcie i nieustannie szkolimy się podnosząc kwalifikacje. W kontaktach kierujemy się profesjonalizmem, odpowiedzialnością za samopoczucie i zdrowie Pacjentów. Wiemy, że każda osoba to inna historia i wrażliwość, dlatego indywidualne podejście do Pacjenta, stanowi najważniejszy punkt naszej filozofii. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, w którym każda wizyta to przyjemność. Dotychczasowe opinie świadczą o tym, że udało się spełnić ten ważny dla nas cel!

Jedyne takie miejsce w Katowicach

Dębowa 105 to projekt trzech lekarzy: dr n. med. Jacka Bednarskiego, dr n. med. Tomasza Szklarskiego oraz lek. dent. Ewy Bogaciej-Konik. Nasza wieloletnia przyjaźń zaowocowała powstaniem wyjątkowego miejsca na mapie Katowic. Jeszcze w trakcie budowy obiektu, słyszeliśmy, że budujemy magazyny czy  garaże… 🙂 Dziś z przyjemnością możemy zaprosić Was do jedynego takiego miejsca na Śląsku. Nasze gabinety medyczne zlokalizowane są w nowoczesnej przestrzeni zbudowanej z kontenerów transportowych. Loftowe wnętrza, pełne zieleni i ciepłego światła sprzyjają chwili relaksu. Obiekt dostosowany jest również do potrzeb osób o ograniczonych możliwościach poruszania się. Tuż przy wejściu do budynku zlokalizowany został bezpłatny parking do dyspozycji gości. Oczekując na wizytę w naszej poczekalni możesz czuć się komfortowo przy filiżance doskonałej kawy…

Odwiedzajcie naszego bloga i Dębową 105! Jesteśmy dla Was.
Rejestracja na wizyty do specjalistów: + 48 530 333 345 / + 48 666 019 000.