Chcesz uniknąć oznak starzenia? Zabieg osoczem bogatopłytkowym może Ci pomóc

Stawienie czoła skutkom upływającego czasu może być trudne. Z pomocą przychodzi jednak medycyna estetyczna. Jednym ze sposobów na redukcję oznak starzenia jest osocze bogatopłytkowe. Ten zabieg sprawdzi się doskonale w przypadku łysienia, a także suchej, odwodnionej skóry. Dlaczego warto postawić na zabieg osoczem bogatopłytkowym?

osocze bogatopłytkowe katowice

Szczegóły

Czas trwania usługi

ok. 60 minut

Ilość zabiegów

3-6 zabiegów

Cena

Od 500 zł

Przygotowanie do zabiegu

Brak szczególnego przygotowania. Warto jednak 1-2 dni przed zabiegiem zadbać o odpowiednie nawodnienie oraz nie zażywać aspiryny, leków przeciwzapalnych oraz przeciwkrzepliwych.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu należy unikać opalania się i solarium. Przez okres 3-4 dni warto stosować kremy z wysokim filtrem SPF 50. Po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaki.

Czym jest osocze bogatopłytkowe? Katowice

Upływający czas jest widoczny na naszej twarzy, ciele. Wiotczejąca skóra, łysienie to tylko kilka z efektów, z którymi borykają się dojrzałe osoby. Jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu komfortu lub samooceny, warto korzystać z medycyny estetycznej. Zabieg osoczem bogatopłytkowym pozwoli na ich redukcję.

Zabieg osocza bogatopłytkowego, popularnie nazywany wampirzym liftingiem, to innowacyjna metoda redukcji zmarszczek na twarzy. Polega na wstrzyknięciu w skórę pacjentki, specjalnie przygotowanego preparatu krwiopochodnego, który wytwarza się z krwi pacjenta.

Chcesz wygładzić swoją skórę? Sprawdź również ofertę botoks Katowice!

 

Kiedy może Ci pomóc osocze bogatopłytkowe? Opinie

Jeżeli masz wątpliwości, czy dobrym rozwiązanie będzie osocze bogatopłytkowe, opinie klientów pomogą Ci w znalezieniu odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Wampirzy lifting sprawdza się doskonale dla cery suchej, odwodnionej i wrażliwej. Należy jednak podkreślić, że osocze bogatopłytkowe na twarz to tylko jedno z zastosowań.

Zabieg osoczem bogatopłytkowym odmładza skutecznie skórę twarzy, dekoltu, szyi czy dłoni. Ponadto znajduje on także szerokie zastosowanie w walce z łysieniem (pobudza proces wzrostu) i skutecznie zmniejsza blizny i rozstępy.

Jeżeli chcesz zatrzymać łysienie, zapoznaj się również z ofertą Mezoterapia igłowa Katowice!

 

Osocze bogatopłytkowe – efekty

Wstrzykiwana substancja jest bogata w płytki krwi i liczne czynniki wzrostu, które umożliwiają regenerację skóry. Osocze bogatopłytkowe pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu, co prowadzi do odnowy skóry, która staje się bardziej napięta i elastyczna. Co więcej, zabieg osoczem bogatopłytkowym sprawdzi się doskonale w przypadku problemów z łysieniem.

 

Osocze bogatopłytkowe – przeciwwskazania

Wampirzy lifting to świetny sposób na odmłodzenie, ale może okazać się nietrafiony w kilku sytuacjach. Szczegółowe informacje o przeciwwskazaniach otrzymasz podczas konsultacji ze specjalistą. Wśród przeciwwskazań pojawiają się między innymi: ciąża, laktacja, miesiączka, choroby nowotworowe i autoimmunologiczne, infekcje, anemia. 

 

To ciekawe…

Osocze bogatopłytkowe może być podane do skóry głowy. Wstrzykiwana substancja pobudza cebulki, co wpływa na szybszy porost włosów. Ponadto stają się one mocniejsze, a efekt pojawia się już po pierwszym zabiegu. Jeżeli interesuje Cię wampirzy lifting, możesz go wykonać w gabinetach D105.