Twój naturalny uśmiech Cię nie zadowala? Implanty zębów mogą Ci pomóc

O naturalny, piękny uśmiech trzeba dbać. Mimo to z różnych powodów mogą pojawić się uszkodzenia czy też braki w uzębieniu, które kładą się cieniem na estetycznym wyglądzie uśmiechu. Jeżeli zależy Ci na tym, by wyglądać lepiej, ta oferta może spełnić Twoje oczekiwania. Implanty zębowe to jeden ze sposobów na piękny uśmiech.

implanty zębów katowice

Szczegóły

Czas trwania usługi

1-2 godziny

Ilość zabiegów

W zależności od stanu uzębienia

Cena

od 2600 zł

Przygotowanie do zabiegu

Przed rozpoczęciem leczenia implantologicznego należy wykonać odpowiednie badania kliniczne oraz udać się na konsultacje ze specjalistą.

Po zabiegu

Po założeniu implantów należy przez 2 dni unikać gorących dań, palenia papierosów, spożywania alkoholu, napojów gazowanych. Aż do zagojenia rany trzeba uważać na przeżuwanie i gryzienie pokarmów.

Na czym polegają implanty zębów? Katowice D105

Jeżeli zależy Ci na pięknym uśmiechu, ale Twoje naturalne zęby odbiegają od pożądanego efektu, doskonałym rozwiązaniem mogą być implanty zębów. Katowice to miasto, w którym znajdują się gabinety D105. To właśnie w tym miejscu możesz poprawić swój uśmiech, a implanty zębów może być jednym ze skutecznych sposobów. 

Implant to niewielka, tytanowa śruba, która mocowana bezpośrednio w kość szczęki zastępuje korzeń zęba. Na niej montuje się koronę porcelanową albo ceramiczną, której odcień dopasowujemy do naturalnego koloru zębów pacjenta. Implanty wykonane są z biokompatybilnych materiałów, jak tlenek cyrkonu.

 

Kiedy mogą Ci pomóc implanty zębowe? 

Każdy z nas marzy o pięknym i zdrowym uśmiechu. Niestety, z różnych powodów, nie wszyscy mogą cieszyć się naturalnym, olśniewającym uśmiechem. Na szczęście z pomocą przychodzą implanty. W Katowicach skorzystasz z tej oferty w gabinetach D105.

Implanty zębowe sprawdzają się zarówno przy braku jednego zęba lub kilku, a także przy całkowitym bezzębiu. Jest to bezpieczne i trwałe rozwiązanie, dzięki któremu odzyskasz piękny uśmiech.

 

Czy warto zainwestować w implanty? Katowice D105

Uzupełnianie brakujących zębów jest ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale również zdrowotnych. Brak nawet jednego zęba odbija się negatywnie na pozostałych. Może wpływać na zdolność przeżuwania pokarmu, powodować problemy z mówieniem, a także skutkować zanikiem kości. Dlatego w przypadku utraty zęba zaleca się natychmiastowy kontakt ze stomatologiem.

Implanty zębów pomogą Ci w odzyskaniu olśniewającego uśmiechu. Dzięki temu pozbędziesz się kompleksów. Warto zwrócić uwagę, że po założeniu implantów należy zwrócić uwagę na czas zrastania się implantu z tkanką kostną żuchwy. Wynosi on od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Sprawdź również ofertę: Protezy zębowe Katowice!

 

Implanty zębowe – przeciwwskazania

Jeżeli zależy Ci, by założyć implanty w Katowicach, opinie pomogą Ci wybrać właściwą ofertę. Należy jednak zwrócić uwagę również na inne kwestie. Jedną z nich są przeciwwskazania do leczenia implantologicznego. 

Mogą to być między innymi: ciąża, niewystarczający wiek, osteoporoza, choroby związane z zaburzeniami krzepnięcia krwi, bruksizm, padaczka, uzależnienia od używek, choroby jamy ustnej.

 

To ciekawe…

Implanty są wykonywane z tytanu, który wyróżnia się odpornością na korozję, lekkością. Biokompatybilność sprawia, że bez problemu zrasta się z tkanką kostną. Ponadto jest odporny na wysokie temperatury, wytrzymały, a także odporny na działanie kwasów. Te wszystkie właściwości sprawiają, że znajduje swoje zastosowanie również w lotnictwie!