Zespół dentystów

Poznaj nasz zespół

Kadra medycyny estetycznej

Poznaj nasz zespół

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

STOMATOLOGIA

Nasz zespół tworzą doświadczeni profesjonaliści, dla których stomatologia to nie tylko praca, ale przede wszystkim – pasja. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom pacjentów, od lat uczestniczymy w konferencjach naukowych i szkoleniach w celu ciągłego poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności. 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, którzy stawiają na ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji. Medycyna estetyczna w Dębowej 105 oznacza nowoczesność, profesjonalizm, otwartość oraz najwyższy komfort. Jako cel stawiamy sobie, żeby nasi pacjenci byli nie tylko zadowoleni z usług medycznych, ale także, żeby czuli się w naszych progach, jak u siebie w domu.

GALERIA ZDJĘĆ

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.