STOMATOLOGIA

SPEŁNIAMY MARZENIA O PIĘKNYM UŚMIECHU

USŁUGI

Świadczymy szeroką gamę usług z zakresu ortodoncji, protetyki i stomatologii zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Nasze gabinety wyposażone są w innowacyjny sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać bardzo precyzyjne zabiegi. Naszych pacjentów leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

NASZE MOCNE STRONY

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jako lekarze wiemy, że podstawą naszej pracy jest zadowolenie i opieka nad pacjentem. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania w pełni odzwierciedlały Wasze potrzeby.

EMPATIA

Wiemy, że każda osoba to inna historia i wrażliwość. Indywidualne podejście do pacjenta, stanowi najważniejszy punkt naszej filozofii. Każda wizyta u nas to przyjemność. 

KOMFORT

Zrelaksuj się w poczekalni naszej przychodni w samym sercu Katowic. Czekając na wizytę usiądź wygodnie i rozkoszuj się smakiem doskonałej kawy.

Szanowni Państwo,

w związku ze zwiększonym ryzykiem epidemiologicznym dotyczącym COVID-19, od 25 marca 2020 r. gabinety Dębowa 105 przyjmują Pacjentów wyłącznie w trybie pilnym i w sytuacjach awaryjnych, takich jak silny ból zęba, długotrwały obrzęk, uraz czy nieustępujące krwawienie. Nie chcemy zostawić Państwa bez pomocy i opieki, dlatego wprowadziliśmy zaostrzone procedury bezpieczeństwa oraz tymczasowy regulamin przyjmowania Pacjentów w naszej placówce.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z obowiązującymi wytycznymi przed rejestracją na wizyty: https://d105.pl/tymczasowy-regulamin-rejestracji/


Od 25 marca 2020 r. wizyty w D105 umawiane są wyłącznie telefonicznie pod numerami:
+ 48 530 333 345 / + 48 666 019 000 / w godz. 10:00-18:00 od poniedziałku do czwartku.