Stomatologia w Katowicach

Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu

stomatologia katowice

Stomatologia Katowice

Stomatologia Katowice to oferta, która sprawdzi się w przypadku leczenia próchnicy, odbudowy tkanki zęba czy też leczenia kanałowego. Jeżeli szukasz specjalisty zapewniającego stałą opiekę i kompleksową pomoc, zgłoś się do nas!

Ortodoncja

Stomatologia Katowice to nie jedyna usługa, którą mamy w ofercie. Twoim marzeniem są proste zęby i piękny, naturalny uśmiech? Ortodoncja to oferta, która pomoże osiągnąć Ci ten cel. Umów się na konsultacje i zobacz, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie optymalne. Nasi specjaliści zajmują się zarówno aparatami invisalign, jak i tradycyjną ortodoncją.

Chirurgia

Chirurgia stomatologiczna to oferta dostępna w gabinetach D105, w której znajdziesz szereg zabiegów wykonywanych zgodnie z najnowocześniejszymi metodami. Nasi stomatolodzy nie ustają w zdobywaniu nowej wiedzy oraz umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe leczenie w komfortowych warunkach.

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna pomoże Ci spełnić marzenia o idealnym uśmiechu! Nierzadko jest to nieosiągalne przy zastosowaniu tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Usługi w tej ofercie zapewnią Ci piękny uśmiech, a nawet odmłodzą twarz. Nierzadko przenikają się również z ofertą ogólną Stomatologia Katowice.

Stomatologia Katowice kompleksowa opieka stomatologiczna w D105

Marzysz o pięknym, naturalnym uśmiechu? Specjaliści z D105 poprowadzą Cię przez każdy etap drogi do osiągnięcia upragnionego efektu. Podczas konsultacji dowiesz się, jakie zabiegi należy wykonać w Twoim przypadku. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

lub zadzwoń: 530 333 345 | 666 019 000

dziecięca stomatologia katowice

Mali pacjenci - stomatologia dziecięca

Jeżeli szukasz specjalistów, którzy podejdą do Twojego dziecka z odpowiednią wrażliwością i zachowaniem profesjonalizmu, stomatologia dziecięca w D105 spełni wszystkie te kryteria. Mali pacjenci czują się u nas komfortowo oraz otrzymują kompleksową opiekę. Nie boimy się trudnych przypadków. Wyprowadzamy wady zgryzu i ułatwiamy drogę do naturalnego, pięknego uśmiechu oraz zdrowego uzębienia. Zapraszamy do kontaktu!